Dr Musa Kartöz

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr Musa Kartöz

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı, D.D.S, Ph.D

Eğitim

2004-2010 yılları arasında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılında sınavlarda edindiği başarı ile Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’ nda doktora ve uzmanlık eğitimine başlamıştır.

2016 yılında “Ratlarda deneysel olarak oluşturulan defektlerdeki kemik iyileşmesine LED fototerapinin etkisinin değerlendirilmesi” isimli tez çalışmasını yaparak doktora ve uzmanlık eğitimini tamamlamış ve “Uzman” unvanını almıştır.

Mesleki Deneyim

2011-2016 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’ nda araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2016-2019 yılları arasında Özel Mayadiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkez’inde, 2019-2021 yılları arasında Özel Orion Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ve Özel Antapol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’inde hizmet vermeye devam etmiştir. İmplant cerrahisi ve immediat İmplantlar, kist ve tümör Operasyonları, gingivektomi ve gingivoplasti operasyonları, kemik augmentasyonları üzerine sayısız başarılı vakaya imza atmıştır.

Global Dental Center

2022 yılında Dr. Dt. Burcu POLAT KARTÖZ ve Dt. Ayşe ÖNAL ile birlikte Global Dental Center kurucu ortağı olmuştur. Ulusal ve uluslararası birçok kongre ve sempozyuma katılan

Uzm. Dr. Musa Kartöz Ağız ve Yüz-Çene Cerrahisi Birliği Derneği (AÇBİD) ve Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) üyesidir.

Dr. Musa Kartöz

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr. Ayşe Önal

Estetik ve Kozmetik Diş Hekimi

Münevver Akın

Klinik Kordinatörü

Feride Yılmaz

Asistan